








4 943 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.755 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SA0190 |
| Вага (кг) | 3,7 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 14 |
| Вікова група | Від 10 років |
| Висота | 26 |
| Діаметр задніх коліс | 100 мм |
| Діаметр колеса, дюйми | 4 |
| Діаметр передніх коліс | 100 мм |
| Довжина | 55 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал | метал, інші |
| Підкатегорія (АФК) | Самокати |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Ramp |
| Країна реєстрації ТМ | Швейцарія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 |
| Штрихкод | 7630053517281 |