
996,45 ₴
Характеристики
Держак чорний Fiskars QuikFit (L) 1.56 м 136001 (1000661) являє собою зручну ручку для безлічі інструментів виробництва фінської компанії. Завдяки спеціальному механізму, виріб легко під'єднується до насадки, після чого знаряддя стає готовим до використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 475 г |
| Вид | Держаки |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 156 см |
| Країна реєстрації бренду | Фінляндія |
| Ширина | 75 мм |