Лопата штикова телескопічна Fiskars Xact (1066732)
- Нет в наличии
- Код: 1066732
Vodafone
+380 (63) 844-33-59
Lifecell
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Тип лопати: штикова телескопічна
- Висота: 8,2 см
- Довжина: 110,8-130 см
- Ширина: 19,2 см
- Матеріал леза: високовуглецева сталь
- Матеріал ручки: пластик с покрытием SoftGrip
- Колір ручки: чорний, помаранчевий
- Вага: 1.85 кг
|
| Производитель | Fiskars |
|
| Вес | 1,85 кг |
| Длина | 110,8-130 см |
| Країна реєстрації бренду | Фінляндія |
| Материал | Метал + Поліамід |
| Назначение | Універсальні |
| Особенности | Телескопические |
| Ручка | Пластик |
| Тип | Штикові |
| Ширина | 19.2 см |
Лопата штикова телескопічна Fiskars Xact (1066732)