
3 628,90 ₴
Універсальна сокира Fiskars Norden N7 1051142 представляє собою компактний інструмент для роботи з деревиною виконаний в кращих нордских традиціях. Знаряддя поєднує в собі трьохсотлітній досвід виробництва господарського інвентарю та сучасні технології. Рукоять виробу виготовлена з міцної деревини гікорі, яка надає інструменту природний вигляд. А завдяки коміру з нового матеріалу FiberComp™, сокиру прекрасно витримує удари та знижує навантаження на руки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1400 г |
| Вид | Сокири |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 400 мм |
| Країна реєстрації бренду | Фінляндія |
| Країна-виробник товару | Фінляндія |
| Материал | Сталь + дерево |
| Матеріал сокири | Гікорі та поліамід |
| Серия | Norden |
| Ширина | 25 мм |