
699 ₴
Дошка для нарізки Berlinger Haus із дерева акації 40x30 см - це універсальний аксесуар, ідеальний як для нарізки, так і для сервірування закусок
Її товщина 2 см забезпечує стабільність під час використання, що робить її практичним інструментом на кухні
Поліуретанове покриття додає додатковий захист, забезпечуючи довговічність, зберігаючи при цьому красиву, натуральну текстуру деревини
Дошка має канавку по краю (10 мм від краю), яка допомагає вловлювати рідини або крихти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Berlinger Haus |
| Материал | Дерево |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 40 см |
| Країна реєстрації бренду | Угорщина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особенности | З ручкою З жолобом для стікання води |
| Тип поставки | Один предмет |
| Толщина | 2 см |
| Цвет | Натуральне дерево |
| Ширина | 30 см |