
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Irwin |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна загальна довжина | 14 см |
| Максимальна робоча довжина | 9 см |
| Максимальный диаметр | 1 см |
| Материал корпуса | карбід-вольфрам |
| Оброблювані матеріали | бетон |
| Цвет корпуса | Серый |