
62 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Поднос прямоугольный 36х27 см h4,8 см нержавейка Kamille
Зручний розмір і приємний дизайн роблять піднос Kamille незамінним аксесуаром для сімейних сніданків і дружніх вечірок.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри, см: 36* 27 * 4.8
особливості:
має поліровану поверхню, яка має захисні властивості і легко чиститься
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kamille |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 48 мм |
| Длина | 360 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 270 мм |