



від 10 437 ₴

Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Якщо вам потрібен великий сухий басейн, то наш інтернет магазин дитячого спортивного обладнання 1toys пропонує купити прямокутний сухий басейн розміром 2х1,5 метра.
Цей сухий басейн комплектується матом, що дуже зручно для проведення в ньому дітьми тривалий час.
Сухий басейн такого розміру підходить для декількох учасників гри або навіть групи малюків.
Його можна використовувати як вдома, так і в дитячих закладах (садках, санаторіях, ігрових зонах в кафе, супермаркетів).
Кріплення стінок: стінки виготовлені з чотирьох частин і з'єднуються між собою за допомогою липучок, нашитих на напустках чохла.
Така конструкція гарантує достатню жорсткість і надійність бортів сухого басейну, а так само полегшує його транспортування і зберігання.
Кріплення дна басейну: в наших басейнах дно, яке представляє з себе мат товщиною 25 мм, кріпиться до стінок за допомогою надійної двосторонній блискавки.
При такому кріпленні нога або рука дитини не потрапить між стінкою і дном. Крім того, при такому кріпленні ви можете переносити басейн не побоюючись, що він розвалиться на частини.
Матеріал чохла: шкіряний замінник / оксфорд/ ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність, змійка, липучки.
Цей сухий басейн можна комплектувати кульками або кубиками різного кольору і різного діаметра. Такий басейн підходить для декількох учасників гри або навіть групи малюків.
Для такого басейну вам знадобиться 1100 м'ячиків діаметром 8 см
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 2000 мм |